دراک اوت سالت (بور نوشته بشه بر)

دراک اوت سالت محصولی اصلاح کننده خاک و کنترل کننده املاح مضر در خاک است. استفاده از این محصول که بر پایه کمپلکس کلسیم فعال و مواد ارگانیک است باعث کاهش اثر مضر املاحی نظیر سدیم،کلر و بر، همچنین کمک به رفع مسمومیت گیاه و حذف فلزات سنگین از محیط ریشه است.

مسمومیت سدیم و فلزات سنگین از مشکلات گیاهان در خاک های شور و قلیایی است که می تواند باعث محدودیت و توقف رشد خصوصا در مراحل اولیه استقرار گردد. جذب سدیم و فلزات سنگین توسط گیاه باعث اختلالات فیزیولوژیک شدید در گیاهان می شود.این محصول همچنین به عنوان منبع کلسیم در تغذیه گیاه و جلوگیری از ریزش میوه های کال می تواند موثر باشد.

مقدار مصرف:

گیاهان زراعی ۵ تا ۷ لیتر در آبیاری در هر مرحله از مصرف (تعداد دفعات بسته به آزمون خاک و درصد املاح خاک در نظر گرفته می شود.)

درختان میوه: ۳۰ تا ۷۵ سی سی برای هر درخت بسته به سن و اندازه درخت

 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com