درباره ما

شركت نوين دراك

درباره ما

با شناخت نيازهاي كشاورزي مدرن و با هدف كمك به امنيت غذايي و افزايش توليدات كشاورزي و در يك جمله توسعه اقتصاد حوزه كشاورزي در سطوح خرد و كلان به عنوان شركتي دانش بنيان در سال ۱۳۸۴ تاسيس گرديد. اين شركت در بيش از دو دهه فعاليت خود تلاش كرده تا با تعامل با شركت‌هاي پيشروي بين‌المللي و دانش متخصصان شركت؛ محصولات متنوعي را در بخش‌هاي توليدات زراعي، باغي و گلخانه‌اي عرضه نمايد كه بيشترين تطابق را با ويژگي‌هاي اقليمي و شرايط آب و خاك كشور داشته باشند.

 «نوين دراك» به عنوان توليدكننده برتر در حوزه صنعت كشاورزي موفق شده است در اين مدت، ۹۰ درصد از محصولات خويش را با اتكا به تكنولوژي برتر خود، توليد و به بازار عرضه نمايد.

واحد تحقيق و توسعه «نوين دراك» در كنار كارخانجات شركت، واقع در شهرك صنعتي شيراز با نگاه به الزامات و نيازهاي كنوني بخش كشاورزي در صدد است تا با انباشت دانش و بهره‌گيري از تكنولوژي هوشمند و خلاقيت متخصصان ايراني به عرضه محصولاتی بر اساس شاخصه‌های فنی و خلق شیوه‌های نوین در آينده نزديك بپردازد.

نوین دراک

محصولات نوین دراک

محصولات شرکت در گروه های مختلف مورد نیاز بخش کشاورزی، تولید و بسته‌بندی می‌گردد. گروه‌های مختلف محصولات بطور تخصصی جهت تأمین نیاز گیاهان در مراحل مختلف رشد با مواد اولیه با‌کیفیت و فرایند تولید دقیق فرآوری گردیده و دربرگیرنده طیف کاملی از کودهای مورد نیاز در تمامی مراحل از پیش از کاشت تا اتمام فصل در خدمت بهره‌برداران محترم بخش کشاورزی است.

نوین دراک

انواع کود :

مواد غذایی مورد نیاز گیاهان در دو گروه مختلف عناصر پرمصرف و عناصر ریزمغذی (میکرو المنت‌ها) تقسیم‌بندی می شود. گیاه به حدود ۱۶ عنصر غذایی ضروری جهت رشد و توسعه نیاز دارد که عناصر پرمصرف اولیه را در اصطلاح NPK می‌نامند که شامل سه عنصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم است. در رده بعدیT عناصر کلسیم، منیزیم و گوگرد که به عناصر پرمصرف ثانویه معروف هستند، قرار دارند. عناصر کم مصرف شامل آهن، روی ، منگنز، مس، بر, مولیبدن و در برخی موارد کلر هستند. سه عنصر اکسیژن، کربن و هیدروژن نیز که در سنتز قندها شرکت دارند توسط آب و هوا تأمین می‌گردد. کودهای مورد استفاده در کشاورزی را نیز می‌توان در دسته‌بندی‌های مختلف قرار داد. کودهای NPK با نسبت‌های مختلف عناصر جهت تأمین نیاز گیاه در فازهای مختلف رشد و کودهای حاوی عناصر پر مصرف ثانویه و ریزمغذی‌ها بصورت تک عنصری یا مخلوطی از چند عنصر وجود دارند.
همچنین، کودها را می‌توان در تقسیم بندی کودهای پایه یا پیش‌کاشت و کودهای پس‌رویشی تقسیم بندی کرد.
کودهایی مثل ترکیبات گوگردی، ان پی کا دیررهش و هیومیک گرانول پیشکاشت و کودهای ان پی کا محلول و کودهای ژله‌ای و ریزمغذی‌ها پس‌رویشی بکار می‌روند. کودها ممکن است فقط بصورت مصرف خاکی، مصرف در آبیاری، محلول‌پاشی یا قابلیت چندگانه، به‌طور مثال هم محلول‌پاشی و هم آبیاری وجود داشته باشند.
در ساخت محصولات تولیدی نوین دراک سعی بر آن بوده است تا با توجه به نیازسنجی اقلیم خاص ایران و تجارب به‌دست آمده در طی سال‌های فعالیت شرکت، محصولاتی با حداکثر کارایی و تطابق با شرایط خاص آب و خاک این اقلیم تولید و در خدمت بخش کشاورزی قرار گیرد.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com